Клієнти Vodafone не можуть поповнити рахунок: у чому причина

Закриття Національним банком Айбокс Банку створило серйозні проблеми клієнтам мобільного оператора “Vodafone Україна”. Оскільки термінали Ibox більше не працюють, споживачі не можуть поповнювати свої рахунки за допомогою програми My Vodafone. А це означає, що їм тепер доведеться платити комісію щоразу, коли буде потрібно внести гроші на баланс. Про це повідомляє пресслужба Vodafone.

Неприємна новина

У компанії зазначили, що тимчасово обмежили можливості поповнення рахунку через мобільний додаток. Однак клієнтів запевнили, що робота над альтернативними способами оплати послуг Vodafone вже ведеться.

Насправді, внести кошти на баланс абоненти “Vodafone Україна” можуть й іншими способами. Однак у терміналах “Айбокс Банку” вони робили це безкоштовно, тобто без комісії. Нині ж у “Водафон” радять клієнтам для вигідного поповнення рахунку користуватися сервісом EasyPay.

Вихід ще шукають

Варто зазначити, що ліквідація Ibox Bank вплинула і на клієнтів популярного в Україні банку без відділень monobank. Адже вони також активно користувалися терміналами Ibox для поповнення своїх карток. Однак у банку швидко знайшли вихід із ситуації та запропонували клієнтам інший спосіб внесення коштів на рахунок без плати за обслуговування. “Моно” за лічені дні вдалося домовитися про безоплатне поповнення карток з іншими мережами терміналів самообслуговування – City24 та EasyPay.

Нагадаємо:

  • Рішення про відкликання ліцензії Айбокс Банку НБУ ухвалив лише кілька днів тому – 7 березня.
  • Причиною такого рішення стало систематичне порушення фінансовою установою вимог закону у сфері запобігання відмиванню доходів.
  • А вже 8 березня, коли рішення регулятора набуло чинності, у кількох офісах “Ibox Bank” Служба безпеки України провела обшуки.
  • Після цього в мережі з’явилася інформація про те, що керівництво “Айбокс” підозрюють у сприянні легалізації доходів ігрового бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я