На озброєнні ЗСУ з’являться високотехнологічні дрони R70 Skyranger

Незабаром Україна отримає від Канади партію безпілотників R70 Skyranger. Про це пишуть журналісти The National Post

Влітку минулого року Юлія Свириденко, яка обіймає посаду керівника Мінекономрозвитку, звернулася до глави канадського оборонного відомства Аніти Ананд із проханням про надання як оборонної підтримки 300 одиниць R70 Skyranger. Журналісти зазначають, що до недавнього часу всерйоз цей запит ніхто не розглядав. Ситуація змінилася після того, як у справу втрутилася Canadian Commercial Corporation.

У листі глави Мінекономрозвитку акцентувалася увага на тому, що вироблені українськими компаніями безпілотники мають низку недоліків. Зокрема, вони вразливі для засобів РЕБ противника. Ця обставина згубила багато операторів. Поряд із цим, дрони українського виробництва не можна експлуатувати за несприятливих погодних умов і в темний час доби.

R70 Skyranger збирають в Онтаріо. Дрони можуть похвалитися наявністю радіоелектронного захисту і тепловізора. Їх можна використовувати для відстеження мобільних телефонів, пошуку хімічної зброї та ідентифікації особистості людей. Журналісти підрахували, що вартість партії обсягом 300 одиниць БПЛА становитиме близько 150 млн USD.

Вага квадрокоптера R70 Skyranger дорівнює 5 кг. Як корисне навантаження він може брати на борт системи скидання боєприпасів і камери. У повітрі безпілотник може перебувати до 40 хвилин, віддаляючись від оператора не більше ніж на п’ять кілометрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я