Samsung випустить свою альтернативу М-чіпам Apple

У портфоліо Samsung вже є процесор Exynos, над яким компанія все ще працює. Втім, галузеві інсайдери повідомляють, що техногігант готується до випуску ще одного чипа власної розробки з “домашніми” ядрами. Представники бренду вже прокоментували цю інформацію.

Відповідні дані опублікував корейський сайт Pulsenews із посиланням на кілька неназваних галузевих джерел. За словами журналістів, у Samsung вже є команда, яка працює над новим ядром для майбутнього процесора з робочою назвою Galaxy Chip. Від Exynos він відрізнятиметься тим, що замість використання готових рішень ARM ядра для нього розроблять з нуля. Також повідомляється, що команду очолює колишній профільний співробітник AMD.

Джерело стверджує, що незважаючи на розробку власних ядер, перша модель Galaxy Chip буде побудована на архітектурі ARM. Такий “гібрид”, імовірно, з’явиться у 2025 році, а повністю новий процесор – у 2027-му. Типи перших пристроїв із новими чипами поки невідомі, але, за чутками, їх встановлюватимуть у ноутбуки і смартфони компанії.

Сама Samsung у відповідь на запит журналістів порталу Sammobile спростувала твердження про роботу над будь-якими нестандартними процесорними ядрами.

“Нещодавнє повідомлення ЗМІ про те, що Samsung створила внутрішню команду, що займається розробкою ядер ЦП, не відповідає дійсності. Всупереч новинам, у нас вже давно є кілька внутрішніх команд, що відповідають за розробку та оптимізацію CPU, при цьому ми постійно набираємо таланти з усього світу з відповідних галузей”, – заявили представники вендора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я