Новини України та Світу

Що зміниться для користувачів Google у 2023 році

Share
Час читання: 2 хв.

За словами Google, нові функції вплинуть на те, як користувач шукатиме інформацію. День тому Microsoft представила “Новий Bing” – браузер із вбудованим ChatGPT. У Google не стали довго чекати та представили своє бачення майбутнього.

Що з’явиться

1. Пошук по екрану

Тепер користувач може переглядати фото та відео, а потім викликати «помічника Google», щоб запитати, що відображається на екрані. Наприклад, алгоритми визначать, яка знаменитість зображена на фото чи якась пам’ятка показана на відео.

Функція трохи нагадує пошук акторів і музики в онлайн кінотеатрах, але фішка Google в тому, що нововведення працює по всій системі.

2. Bard

У 2023 році в Google Пошуку з’явиться Bard – нейромережа, яка генерує текстові відповіді за коротким запитом. Докладніше про можливості Bard ми розповідали тут. Схожа система має «Новий Bing» від Microsoft. Прочитати про нього можна за посиланням.

У Bard дві фішки. Перша: ІІ вміє підтримувати ваші запити. Наприклад, якщо спитати про якесь сузір’я, алгоритми запропонують дізнатися, коли його можна буде побачити в найближчій до вас точці. Друга: якщо поставити ІІ-чату питання, на яке немає однозначної відповіді, він запропонує кілька точок зору.

3. «Мультипошук»

Новий сервіс – пошук з використанням зображень і тексту одночасно; Може шукати щось по фото з камери, а потім уточнювати свій запит текстом, наприклад, ви сфотографували чорну футболку і написали текст “біла”, тепер Google буде показувати те, що ви шукаєте Можна сфотографувати незнайомий предмет (страву або рослину) і знайти його поблизу на карті (в ресторані або садовому магазині).

Вперше “Мультипошук” представили у вересні 2022 року. Тепер функція розгортається у всьому світі.

4. Аналог DALL-E

На заході Google розповіла, що вона працює над нейромережею, яка генерує картинки за текстовим описом (своя версія Stable Diffusion та Midjourney).

Продукт поки не має назви і точної дати виходу. Відомо лише, що нейромережа стане частиною екосистеми компанії найближчим часом. Поява у вільному доступі очікується вже цього року (трохи запізно).

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Google
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024