Український мобільний оператор підвищує ціни на зв’язок вже у 4 рази за 8 місяців

Мобільний оператор «lifecell» за «Водафоном» і «Київстар» заявив про підвищення вартості на місячний пакет своїх послуг. Абонентам тарифу «Вільний Лайф» вже надходять SMS-повідомлення з інформацією про те, що з 22 лютого абонплата за тарифом зросте до 325 грн. на місяць. Це на 50 грн дорожче, ніж зараз.

Найдешевший тариф стане найдорожчим

Громадяни України, які є абонентами lifecell, обурені: тариф, який раніше був одним із найдешевших, тепер увійде до розряду найдорожчих. У компанії пояснюють підвищення вартості тарифу економічними причинами.

На порталі для відгуків Otzyvua клієнти lifecell дивуються, чому на тлі перебоїв зі зв’язком та інтернетом вартість послуг їм не знижують, а навпаки підвищують. Клієнти “Лайфу” кажуть, що за останні 8 місяців мобільний оператор вже чотири рази підвищував тарифи.

Ціни підвищує вже у 4 рази за 8 місяців

«Тарифи дорогі! Вартість тарифів не відповідають заявленим послугам, як тільки відключають світло, то інтернет кладе, lifecell тупо вирубує інтернет. А за що я тоді щомісяця сплачую повну суму за тариф?! За які надані послуги, якщо ви їх обмежуєте та 100% не надаєте?! Тож тоді ви повинні робити знижку. За останні 8 місяців піднімалася плата за тариф 4 рази, що ви, ненормальні?! Оплата піднімалася тупо через кожні 2 місяці. Може вистачить уже обкрадати людей, тому що ваші послуги не відповідають цінам, які вказані на тарифи!», — пише незадоволений абонент.

Інші абоненти lifecell також скаржаться на погане обслуговування та підвищення вартості тарифних планів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я