Vodafone відповів, чи можна отримати компенсацію за відсутність зв’язку

Мобільний оператор Vodafone відповів, чи абоненти мають можливість отримати компенсацію за відсутність зв’язку при відключеннях електроенергії.

Про це повідомляється у Фейсбуці.

“Як Vodafone компенсуватиме клієнтам, що ми сидимо по півмісяця без зв’язку? Просто через вашу жадібність”, – написав абонент

У компанії зазначили, що умови нестабільного електропостачання для Vodafone є форс-мажором, адже робота базових станцій залежить від електроживлення.

“Ми оснащуємо всі наші об’єкти зв’язку резервним живленням, але батареї теж мають свою ємність і вимагають тривалого часу на перезарядку. У разі повторного вимкнення світла протягом доби вони просто не встигають зарядитися”, – пояснили в компанії.

Крім того, через переход абонентів з домашнього інтернету на мобільний при відключенні світла, зростає навантаження на мережу. Через це швидкість з’єднання знижується у всіх абонентів, а батареї розряджаються швидше.

“Ми закуповуємо додаткове обладнання та розширюємо ємність мережі. Також просимо всіх клієнтів при відключенні світла не користуватися “важкими” програмами, такими як YouTube і відключити автоматичне завантаження фото та відео в месенджерах. Якщо всі виконають ці прості дії, нам буде легше забезпечити надійний доступ до мобільного інтернету”, – зазначили у Vodafone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я