Один із секретів рекордно високої популярності WhatsApp полягає в тому, що дане програмне забезпечення надає користувачам вкрай широкі функціональні можливості, і всі такі доступні повністю безкоштовно. Сервіс не вимагає оплати за щось, а ще він не містить у собі жодних платних підписок або чогось подібного, за що потрібно було б викладати кошти.
І ось, щоб зробити це ПЗ ще краще у всіх сенсах і відносинах, розробники вважали за потрібне додати нову функцію, яку можна вважати революційною. Вона має всі шанси змінити для багатьох людей звичний спосіб спілкування, зробивши його краще, ніж раніше. При цьому само собою використання нововведення є виключно добровільним.
Користувачі найпопулярнішого на Землі месенджера тепер можуть використовувати нову функцію, і багато хто гарантовано вважати її вкрай корисною і неймовірно популярною на російській території. Відтепер користувачі WhatsApp можуть публікувати голосові статуси, тобто свого роду історію. Вони доступні для прослуховування контактів протягом 24 годин.
З використанням нововведення можна розповісти якусь важливу історію або просто поділитися інформацією з великим колом особи без необхідності надсилати такі матеріали кожному окремо або додавати всіх до спільної групи. Так, наприклад, якщо людина поїхала у відпустку, вона може розповідати про свої враження на обмежену аудиторію зі своїх контактів, щоб не розповідати всі деталі кожному окремо.
Нова можливість вже доступна у передрелізних версіях WhatsApp для смартфонів, ноутбуків та комп’ютерів, а остаточна версія ОС отримає доступ до такого нововведення вже до кінця січня 2023 року, тобто найближчим часом. Після того, як це станеться, користувачі зможуть використовувати голосові статуси, що дозволяють ділитися будь-якими відомостями з обмеженим колом людей.
Тривалість одного аудіозапису не повинна перевищувати 30 секунд, але всі і кожен можуть записати кілька повідомлень, і всі такі доступні для прослуховування. Поряд із голосовими повідомленнями, можна також використовувати як статус облікового запису відеозапису та текстові дані, за аналогією з тим, як це реалізовано в популярних зарубіжних соцмережах.