“Київстар” попередив абонентів про зміни, які відбудуться вже у грудні

Один із найбільших мобільних операторів України, “Київстар” постійно дивує своїх абонентів різними акціями та послугами. Однак цього разу на сайті мобільного оператора з’явилася інформація про деякі зміни.

Отже, як повідомили у “Київстар”, що у зв’язку зі зміною стратегії розвитку, з 1 грудня 2022 року мобільний оператор припиняє роботу послуги “Смарт-Гроші”. Тобто всі сервіси продукту “Смарт-Гроші”, а саме переказ коштів з мобільного рахунку на картковий рахунок, на мобільний рахунок іншого оператора, оплата з мобільного рахунку комунальних платежів, транспорту та інші сервіси, в тому числі мобільний додаток “Смарт-Гроші” “, не будуть доступні з 1 грудня, 2022 року.

Також повідомили про те, що компанія ще більше сфокусується на наступних стратегічних завданнях – відновлення зруйнованої внаслідок повномасштабної війни інфраструктури, розвиток 4G, розгортання та модернізація мережі провідного інтернету “Домашній Інтернет” від “Київстар”, розвиток платформи онлайн-телебачення “Київстар” ТБ” та інших найбільш затребуваних продуктах, які є найбільш затребуваними абонентами “Київстар”.

Ще на сайті оператора повідомили, що з початку року “Київстар” інвестував понад 3 500 000 000 грн у телеком інфраструктуру. Вони відновлюють зруйновані базові станції на територіях, що звільнилися, побудували понад 430 нових по всій Україні, закупили потужніші генератори та акумулятори для автономного живлення обладнання.

Тому, щоб продовжувати будувати нові базові станції, оновлювати обладнання, відновлювати зруйновану інфраструктуру у 2023 році, вони оновлюють умови щодо абонентів підписки та контракту:

  • З 1 грудня частина контрактних абонентів (фізичних осіб) у своїх тарифах отримає додаткові послуги у вигляді “Суперсил” і в них діятиме нова вартість послуг на місяць. Йдеться про тарифні плани “Київстар 4G”, “Smart”, “Безлім” та деякі інші тарифи, абоненти яких обов’язково отримають SMS-повідомлення з деталями про зміни не пізніше, ніж за 7 днів до змін.
  • З 1 грудня в абонентів з тарифом підписки “Київстар Домашній 4G” діятиме нова вартість послуг на місяць.
  • Також 1 грудня 2022 року контрактні абоненти, що мають підключену послугу “SIM для пристроїв”, зможуть користуватися нею за 1 гривню на день.
  • З 7 грудня невелика частина абонентів передплати отримає додаткові послуги у своєму тарифі, такі як додаткові 100 хв для дзвінків на інші мережі та/або 5 Гб мобільного інтернету, а також діятиме нова вартість послуг. У середньому абоненти отримають у два рази більше хвилин або гігабайтів у тарифних планах “Безлім Соцмережі”, “Спілкування без кордонів”, “Київстар Комфорт 2018” та деякі інші тарифи, абоненти яких обов’язково отримають SMS-повідомлення з деталями про зміни не пізніше ніж за 7 днів до зміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Не прийшло ніяке попередження. Якраз зіткнувся з проблемою через провисання інтернету, а саме: через стрибок пінгу скоріш за все, поповнюючи рахунок, проплата пройшла 2 рази. А от біда… Тепер ці гроші залишаться висіти на рахунку до наступної абон-плати. Чому? Та бо тепер не можливо ні перевести ці гроші ні на картку ні на іншого оператора (водафон) в якого далі працює ця функція. Дзвонив, писав. Ніхто нормально нічого не відповів. Все для людей як говориться. Наголошую!!! Попередженнь в смс про ці зміни небуло ніяких!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я