Фітнес-браслетам та “розумним” годинникам не варто особливо довіряти. І ось чому

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На ринку сьогодні можна зустріти багато різних фітнес-трекерів, смарт-годин, пульсометрів. Проте Бенедикт Вестерн, вчений з Університету Агдера, зазначає, що довіряти показникам здоров’я, які вони збирають, не варто.

Проблема популярних фітнес-браслетів та інших подібних гаджетів для здоров’я полягає в тому, що вони вимірюють параметри здоров’я недостатньо точно. Завдяки таким пристроям ви можете дізнатися про рівень вашої фізичної активності в той чи інший день, про сон, спалені кілокалорії і т.і. Проте фахівці не знають, як смарт-годинник та фітнес-браслети все це вимірюють. Тому і складно перевірити, наскільки точні показники, які ви бачите на екрані таких пристроїв.

Реклама

Деякі виробники відзначають, що їх фітнес-браслети можуть навіть визначити, в який час ви здатні найбільш ефективно тренуватися. Крім цього, деякі моделі годинника встановлюють щоденні цілі активності. Але для того, щоб точно стверджувати, що ви досягли, наприклад, 60% від цієї мети, потрібно враховувати безліч факторів. Ось лише деякі з них: склад тіла, зріст, вага, вік, стать.

При цьому найкращим позитивним ефектом при використанні фітнес-браслетів є збільшення загальної фізичної активності. Тобто людина завдяки відстеженню своїх показників здоров’я починає більше рухатися та займатися спортом.

Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ