Банки попереджають про можливу небезпеку, але рахунки блокують без попередження. Банківські працівники постійно попереджають клієнтів, що будь-яка підозріла активність на рахунках може призвести до їхнього блокування.
Блок без причини
- Але що робити, якщо активності як такої не було, великих та підозрілих сум не нараховувалося, а рахунок заморозили?
- Так сталося з українкою, яка є клієнтом ПриватБанку лише 2 місяці.
- Наразі дівчина втратила доступ до всіх карток та рахунків, і відповідно до всіх особистих засобів, які на них зберігалися.
Банк повідомив, що таке рішення було ухвалено «для безпеки»
Своєю історією клієнтка банку поділилася на сайті Мінфіну. Вона розповіла, що одного дня не змогла зайти до додатку «Приват24» і не змогла зняти гроші в банкоматі. Все через те, що її рахунки заморожені через незрозумілі загрози, які, здається, відомі лише ПриватБанку. За словами клієнтки, все, що вона робила, це переказувала кошти своєму татові і один раз перевела 4000 гривень на власний рахунок «Привату» з іншого власного рахунку (від іншого банку).
«Заходжу до додатку Приват24, всі мої картки заблоковані. Для ясності уточню, що я не маю кредитів і боргів, тільки мої особисті кошти. На гарячій лінії написали, що блокування з метою безпеки. Якою метою? Я стала клієнтом банку два місяці тому. У мене в операціях лише переказ грошей батькові, отримання грошей від подруги і сама собі з іншого банку переказала 4000, потім зняла їх у банкоматі», — бідкається клієнтка.
У банку відповіли, що після перевірки рахунків та походження коштів клієнтку повідомлять про можливість подальшого обслуговування.
ПриватБанк назвали найнадійнішим, а клієнти називають його найнесподіванішим.
Днями уряд озвучив перелік українських банків, які слід обирати, адже вони найнадійніші. У переліку опинився ПриватБанк, адже він належить державі, і якщо банк буде під загрозою банкрутства докапіталізацію проведе Уряд. Це означає, що гроші клієнтів не пропадуть у жодному разі.