ПриватБанк скасував усі пільгові пропозиції та кредитні канікули

Як стало відомо нещодавно, що один із найбільших державних банків України, ПриватБанк вніс деякі зміни, які стосуються користування кредитними картками.

Як стало відомо нещодавно, що один із найбільших державних банків України, «ПриватБанк» вніс деякі зміни, які стосуються користування кредитними картками.

Отже, у цій фінансовій установі часто відбуваються різні зміни в роботі, про які обов’язково попереджають усіх клієнтів банку. Так і цього разу клієнтам «ПриватБанку» розповіли про зміни, які були внесені до правил роботи однієї з послуг.

Так ось, вся справа в тому, що банк скасував усі пільгові пропозиції, які були надані клієнтам фінансової установи до початку військових дій. Зазначається, що отримають такі повідомлення усі користувачі банку.

Також наголошується, що повністю фінансова установа скасувала кредитні канікули ще 31 серпня. Тому вже з 1 вересня до користування кредитною карткою повернулися стандартні умови, а це означає, що базова процентна ставка становитиме 3,5%, а ось обов’язковий мінімальний платіж вже становитиме 5%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я