Експерт розповів, що деякі програми автоматично активують мікрофон смартфона для стеження за його власником.
При цьому подібна практика є цілком законною, оскільки користувач сам погоджується з правилами користування додатком, не вивчивши предмет угоди — зазвичай прописано, що користувач погоджується надсилати анонімну статистику розробникам. Бакулін уточнив, що для стеження завжди використовується саме мікрофон.
Потрібно це для того, щоб потім користувачеві показувати рекламу його уподобань та смаків – таргет.
«Поки що люди розмовляють зі своїми співрозмовниками, смартфон збирає інформацію. Говоритимете про гітару — з’явиться реклама гітари. Збір інформації смартфоном не тільки під час розмови може бути. Найчастіше таргет використовується під час розмов по месенджерам чи соціальним мережам, наприклад, у Facebook. У Telegram реклама менш розвинена», – пояснив експерт.
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…
Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…
Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…
Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…