Уряд прийняв ухвалу, яка спростить автоматизацію держпослуг для українців

Мінцифра повідомляє , що уряд прийняв ухвалу, яка дозволить швидше впроваджувати держпослуги без участі чиновника. Це дозволить швидко отримувати необхідний результат, а також заощадить багато часу.

«Прибрати людський чинник із процесу отримання держпослуг – один із наших головних принципів із початку існування Міністерства. Послуги повинні бути автоматичними, у кілька кліків та економити час людям для спілкування з близькими, а не з державою. Ця постанова допоможе наблизитися до цієї мети», – зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров .

Вже прикладом такої успішної послуги є автоматична реєстрація ФОП, яка працює з травня 2021 року. За 2021 рік завдяки автоФОП держреєстратори заощадили 7,2 роки. Адже раніше на заповнення однієї заявки витрачали 21 хвилину.

Повідомляється, що загалом цією послугою скористалися понад 185 тисяч українців. 91% ФОП в Україні відкриваються саме автоматично, а рівень задоволеності послугою на порталі Дія складає 97%.

Наразі команда Мінцифри працює над автоматизацією реєстрації ТОВ для фізичних осіб. Послуга у стадії бета-тесту. Ви можете взяти участь у ньому за посиланням .

Проект ухвали розроблено Міністерством цифрової трансформації за експертної підтримки швейцарсько-української програми EGAP Фонду Східна Європа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я