Новини України та Світу

На які канали Viber варто підписатися

Share
Час читання: 2 хв.

Довіряти цій новині чи ні? У разі інформаційного протистояння досить легко піддатися паніці через фейкове повідомлення. Особливо, коли інформація поширюється стрімко різними джерелами, дуже важливо знати, кому можна довіряти.

Для запобігання поширенню дезінформації у Viber є офіційні українські канали та боти, що публікують лише перевірену інформацію:

  • Центр протидії дезінформації  при РНБО України. ЦПД при РНБО активно діє на інформаційному фронті, опитуючи маніпуляції та фейки. Для цього Центр перевіряє чисельні повідомлення, які з’являються у медіа. Результати їх роботи доступні на  сайті  та у каналі Viber, який налічує 1,3 млн осіб.
  • Головне управління розвідки . ГУР у своєму каналі викладає актуальні новини з передової, а також висвітлює цікаві історії з повсякденної життя ЗСУ. Крім того, у каналі публікують розвіддані – перехоплення перемовин між оккупантами та їхніми батьківщинами у Росії, іншими терористами тощо.
  • Справді . Spravdi – це канал Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві інформаційної політики. Тут борються з російською пропагандою та дезінформацією, а ще інформують суспільство про важливі речі, які впливають на кожного з нас. Головна мета – допомогти українцям краще протистояти російській інформагресії та навчити розрізняти брехню ворога.
  • Країна_інфо . Інформаційний канал присвячений життю країни у стані війни. Висвітлює злочини окупантів, шанує визначних військових та волонтерів, а також підбиває ежедневні підсумки. Наразі це один із найпопулярніших официальних канаїв у Viber, що налічує понад 2,1 млн учасників.
  • Ukraine NOW . Канал популярний за швидке та змістовне оприлюднення новин повсякденного життя українського суспільства. Також тут з’являється інформація щодо міжнародних відносин та підтримки України країнами-партнерами.
  • Безпека довідник . Цей бот дає практичні поради, розповідаючи як діяти в надзвичайних ситуаціях. Допомагає знайти відповіді на такі питання: як діяти під час обстрілів, як вижити в окупації чи полоні, як отримати відшкодування знищеного майна, що робити у разі примусової депортації. А також розповідає про правила поведінки на замінованих територіях, кібербезпеку тощо.
Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Viber
  • Останні записи

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024

    Чат-бот Grok-2 від Ілона Маска став безкоштовним: як протестувати його функції

    Функціями новітньої ШІ-моделі Grok-2 тепер можуть скористатися всі користувачі соцмережі X. Чат-бот доступний навіть без…

    16.12.2024