Vodafone Україна з 1 липня підвищить тарифи на послуги: що подорожчає

Мобільний оператор “Vodafone Україна” підвищить з 1 липня вартість усіх актуальних тарифів SuperNet та Joice.

Про це повідомили UBR.ua у службі підтримки оператора.

Так, вартість цих тарифів підніметься на 15-40 грн. на місяць. При цьому абоненти вже отримують SMS із повідомленням про зміни.

“Нашим пріоритетом залишається забезпечення зв’язку. Компанія зазнає величезних втрат через війну – щодня ми відновлюємо десятки пошкоджених об’єктів мережі, даючи мільйонам людей можливість підтримувати зв’язок із рідними. Цей крок (підвищення тарифів) допоможе нам продовжити підтримувати стабільну роботу мережі та допомагати тим, кому наша допомога необхідна”, – розповіли у Vodafone Україна.

З даних оператора, зросте як ціна, а й обсяг послуг:

SuperNet Start – з 125 грн до 145 грн (надаватиметься не 7 ГБ, а 10 ГБ, кількість хвилин для дзвінків по Україні збільшиться зі 150 до 200);

SuperNet Pro – 205 грн замість 180 грн (25 ГБ та 300 хвилин, тоді як до кінця місяця ще 20 ГБ та 250 хвилин);

SuperNet Unlim – 300 грн замість 260 грн (обсяг інтернету збільшиться з 40 Гб до 50 ГБ, а кількість хвилин по Україні – з 350 до 400);

Joice – 135 грн замість 120 грн (зараз 6 ГБ та 600 хвилин, а з липня – 10 ГБ та 1000 хвилин).

Що стосується лінійки SuperNet, то за підключеної послуги “Рік без абонплати” вартість тарифу не змінюватиметься до закінчення її дії, незважаючи на те, що кількість послуг збільшиться. Якщо ж підключено послугу Joice MAXX, вартість тарифу та наповнення також не зміняться до її відключення.

На додаток до цього з 1 липня змінюються умови надання послуг міжнародного зв’язку. Зокрема, вартість дзвінків до Росії та Білорусі становитиме 25 грн/хв., а SMS – 3 грн/шт.

Тим часом, послуга “Безліміт за кордон” буде доступна для дзвінків до Польщі (T-Mobile/Heyah). А ось “Спецтариф для дзвінків за кордон” припиняє свою дію. З 1 липня для підключення також буде недоступним “Обмін хвилин”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я