Новини України та Світу

Українці будуть отримувати грошову допомогу у ПриватБанку – деталі

Share
Час читання: 2 хв.

Українцям, що поселили на власній житлоплощі переселенців, тепер будуть виплачувати грошову компенсацію. Її розмір складатиме 450 за одного пожильця. Отримати свою компенсацію українці зможуть завдяки одному із сервісів ПриватБанку.

Як повідомили у прес-службі Привату, на компенсацію мають право всі українці, що тимчасово надали своє житло чи його частину внутрішньо переміщеним особам в рамках програми «Прихисток». Сума такої компенсації складає 14,77 грн за розміщення однієї людини протягом доби. Тобто за місяць можна отримати майже 450 грн. Якщо ж громадянин прихистив у себе цілу родину з трьох людей, то сума допомоги складе 1350 грн.

Кошти за надання житла переселенцям українці зможуть отримати грошовим переказом за допомогою сервісу PrivatMoney. Проте на компенсацію можуть розраховувати лише ті особи, що прихистили внутрішньо переміщених осіб безкоштовно.

Щоб отримати компенсацію за участь у програмі «Прихисток» громадянин повинен спершу зареєструвати своє житло на сайті prykhystok.gov.ua. Далі, в межах доби після реєстрації, написати заяву до місцевого органу самоуправління. У заяву необхідно списати всіх осіб, що проживають на житлоплощі заявника, їхні імена, прізвища та по-батькові. До заяви також долучають копії документів, що посвідчують особи переселенців.

Нагадаємо, що в Україні нещодавно стартувала ще одна програма, за якою надається допомога переселенцям соціально незахищених категорій. Вона передбачає одноразові виплати у сумі 6660 грн. Зараз претендувати на виплати можуть мешканці регіонів, які найбільше постраждали від військових дій. Серед них Луганська, Донецька, Запорізька та Херсонська області.

Окрім того українці можуть подати заявку на отримання виплат від міжнародних організацій, як то Комітет Червоного Хреста чи ООН. Та заявку потрібно подавати лише в одну з них, адже отримувати допомогу одразу від кількох неурядових організацій громадянам заборонено.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024