Новини України та Світу

Українці будуть отримувати грошову допомогу у ПриватБанку – деталі

Share
Час читання: 2 хв.

Українцям, що поселили на власній житлоплощі переселенців, тепер будуть виплачувати грошову компенсацію. Її розмір складатиме 450 за одного пожильця. Отримати свою компенсацію українці зможуть завдяки одному із сервісів ПриватБанку.

Як повідомили у прес-службі Привату, на компенсацію мають право всі українці, що тимчасово надали своє житло чи його частину внутрішньо переміщеним особам в рамках програми «Прихисток». Сума такої компенсації складає 14,77 грн за розміщення однієї людини протягом доби. Тобто за місяць можна отримати майже 450 грн. Якщо ж громадянин прихистив у себе цілу родину з трьох людей, то сума допомоги складе 1350 грн.

Кошти за надання житла переселенцям українці зможуть отримати грошовим переказом за допомогою сервісу PrivatMoney. Проте на компенсацію можуть розраховувати лише ті особи, що прихистили внутрішньо переміщених осіб безкоштовно.

Щоб отримати компенсацію за участь у програмі «Прихисток» громадянин повинен спершу зареєструвати своє житло на сайті prykhystok.gov.ua. Далі, в межах доби після реєстрації, написати заяву до місцевого органу самоуправління. У заяву необхідно списати всіх осіб, що проживають на житлоплощі заявника, їхні імена, прізвища та по-батькові. До заяви також долучають копії документів, що посвідчують особи переселенців.

Нагадаємо, що в Україні нещодавно стартувала ще одна програма, за якою надається допомога переселенцям соціально незахищених категорій. Вона передбачає одноразові виплати у сумі 6660 грн. Зараз претендувати на виплати можуть мешканці регіонів, які найбільше постраждали від військових дій. Серед них Луганська, Донецька, Запорізька та Херсонська області.

Окрім того українці можуть подати заявку на отримання виплат від міжнародних організацій, як то Комітет Червоного Хреста чи ООН. Та заявку потрібно подавати лише в одну з них, адже отримувати допомогу одразу від кількох неурядових організацій громадянам заборонено.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024

    YouTube оголошує війну клікбейту: що чекає на відео з надмірними заголовками

    Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…

    20.12.2024

    Сем Альтман анонсує o3: що відомо про новий проект

    Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…

    20.12.2024

    Співпраця Apple і NVIDIA: що стоїть за новою угодою

    Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…

    20.12.2024

    Google Chrome отримав AI-захист від шахраїв: покрокова інструкція з увімкнення

    Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…

    20.12.2024

    Топ-5 найкращих навушників до 10 тисяч гривень

    Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…

    20.12.2024