Vodafone анонсував збільшення вартості пакетів SuperNet

З 1 липня вартість пакетів з лінійки SuperNet вкотре збільшиться. Так, пакет Start подорожчає з 125 до 145 грн., Pro – зі 180 до 205 грн., а Unlim – з 260 до 300 грн. Крім вартості збільшиться і обсяг, що надаються мобільним оператором у рамках зазначених пакетів послуг.

Обсяг доступного власникам пакета Start трафіку зросте до 10 ГБ (зараз 7 ГБ), а хвилин до 200 (зараз 150). Месенджери у цьому пакеті не тарифікуються (Online PASS). Обсяг трафіку в пакеті Pro збільшиться до 25 ГБ (зараз 20 ГБ), а хвилин до 300 (зараз 250). Крім Online PASS, власники пакету отримають доступ до послуги Social PASS, яка дозволяє користуватися соціальними мережами на безоплатній основі (без оплати трафіку). Обсяг трафіку в тарифному плані Unlim збільшиться до 50 ГБ (зараз 40 ГБ), а хвилин до 400 (зараз 350 ГБ).

Послуги «Безліч розмов» та «Обмін хвилин» надаватися мобільним оператором з 1 липня більше не будуть. Вартість телефонних дзвінків у РФ та Білорусь зросте до 25 грн., а SMS-повідомлень – до 3 грн.

У Vodafone із цього приводу зазначили, що планове збільшення вартості припейд-пакетів мало відбутися 1 березня. Через початок російської агресії компанія вирішила почекати з переглядом тарифів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я