Новини України та Світу

Названо труднощі з картами ПриватБанку, які можуть виникнути в українців за кордоном

Share
Час читання: 2 хв.

У зв’язку із ситуацією в Україні, багато людей змушені були виїхати в інші регіони, а величезна кількість взагалі за кордон. Не зважаючи на це, люди продовжують користуватись там своїми українськими картками, робити платежі, використовувати інтернет-банкінг. І дехто із них почав стикатись із рядом проблем. Сьогодні розповімо реальну історію від клієнта ПриватБанку, який мав проблеми з обслуговуванням.

Один із переселенців опинився за тисячі кілометрів від дому і повинен був скористатись послугами ПриватБанку. Проблема була у тому, що номер, прив’язаний до картки, не підтримував роумінг в тій країні, де знаходився чоловік.

Тобто, скористатись номером телефону не можна було абсолютно ніяк. Клієнт звернувся на гарячу лінію банку, пояснив усю ситуацію та захотів змінити фінансовий номер на інший. Для цього потрібно було вислати банку фото з документами, на якому чітко буде видно інформацію з паспорта та лице людини, а також на знімку мають бути руки повністю, як доказ того, що документ не тримає хтось інший.

Після виконання усіх інструкцій, чоловік вислав фото, але у відповідь прийшло, що фото не чітке, не відповідає вимогам та не збігається із інформацією, яка є у банку. Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно прийти у відділення та оновити дані. По їх словах це займе буквально декілька хвилин.

Але що робити із тим, що клієнт знаходиться на іншому кінці світу?

Замість того, щоб змінити фінансовий номер та допомогти своєму клієнту, ПриватБанк закрив доступ до дистанційного обслуговування. Після різних звернень чоловіка до операторів і пояснень, що усіх правил він дотримався, всі вимоги до фото були виконані, працівник відповів, що передасть цю справу у той відділ, де йому зможуть допомогти. Яке вирішення знайшлось цій ситуації не відомо.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024