Борці з хакерами з транснаціональної групи ESET назвали улюблені хитрощі криптовалютних шахраїв і дали кілька рекомендацій щодо захисту.
Суть цієї схеми – змусити сторонні ПК віддалено майнути валюту без відома власника. “Присмоктування” до комп’ютерів-донорів, як правило, здійснюється шляхом розсилки підроблених копій офіційного ПЗ або шкідливих посилань для апдейтів.
Метою любителів легкої наживи в цьому випадку стають онлайн-гаманці, що є підключеними до Мережі додатками. Для крадіжки коштів використовуються фішингові програми та посилання для крадіжки паролів.
Вкрасти крипту з фізичних гаманців, які являють собою звичайну флешку з реквізитами, набагато складніше, проте можливо в момент їх підключення до ПК. Інструменти ті самі – перехоплення паролів за допомогою впровадженого на комп’ютери жертв фішингового ПЗ.
Джерело: prostomob.com
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…