Наушники AirPods можуть зробити людину інвалідом

На американську корпорацію Apple подали в суд батьків покалеченного ребёнка, у якого повредилися барабанні перепонки із-за наушників AirPods. Дані пристрої можуть зробити людини інвалідом із-за дефекту.

У 2020 році дитина дивилася кінострічки на Netflix на iPhone, використовуючи AirPods Pro. Користувач пристрою встановив регулятор звуку у найменше положення. Незважаючи на це, в AirPods голосно прозвучало повідомлення системи оповіщення про викрадення дітей.

У результаті у дитини виникли серйозні проблеми зі слухом. Потерпілий почав скаржитися на запаморочення, нудоту та шум у вухах. Дитина пройшла медичне обстеження, і лікарі виявили у неї пошкодження барабанної перетинки. Тепер йому доведеться користуватися слуховим апаратом.

Батьки постраждалого намагаються через суд довести винність Apple. На їхню думку, керівництво компанії знало про дефект в AirPods Pro і не вжило заходів щодо його усунення. Позивач вимагає суворо покарати Apple, щоб іншим виробникам не кортіло випускати неякісну продукцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я