Експерт розповів, що сама по собі технологія входу до сервісів та програм без пароля вже застаріла. Світові компанії вже давно говорять про впровадження такої можливості, але головне в іншому.
За словами Вільянова, справа не в тому, що Google, Microsoft і Apple говорять про впровадження такої функції, важливим є те, що вони домовилися про обмін інформацією між собою, що викликає підозри. Також експерт сказав, що вхід без паролів є інструментом додаткової прив’язки користувача до своєї платформи, але в умовах того, що зараз відбувається, ця технологія вже застаріла.
Крім того, на думку експерта, вже немає безмежної віри у глобальні цифрові технології та незалежність IT-компаній.
«Не тільки Україна, але й багато інших великих країн з підозрою поставляться до технології, що віддає вхід у різні чутливі послуги на бік компаній, що перебувають у юрисдикції США. Мало того, що є питання щодо конфіденційності даних. Але тепер стало очевидно, що ці компанії можуть за сигналом зверху відключити сервіс, зробивши доступ до ресурсів і програм якщо не неможливим, то дуже утрудненим», – підкреслив Сергій Вільянов.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…