Україна може отримати танки НАТО за сприяння США: що відомо

Час читання: < 1 хв.
Вже найближчим часом Україна може передати кілька десятків танків від країн блоку НАТО.

Союзники постачають Україні різне озброєння і всіляко допомагають у війні з Росією. У той же час найсерйознішою технікою, яку отримувала Україна донедавна, були комплекси С-300 від Словаччини.

Реклама

Тепер є шанс отримання Україною танків від країн Варшавського договору. За інформацією журналіста CNN Джима Шутто, у цьому процесі не обійдеться без США.

“Терміново: очікується, що США допоможуть полегшити перекидання танків союзників по НАТО в Україну, за словами високопоставлених американських чиновників. Мені сказали, що це будуть танки Т-72 радянських часів, досвід експлуатації яких мають українські військові і які будуть доставлені протягом кількох років. днів, а не тижнів”, – наголосив журналіст.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.