Жодна країну світу не може самостійно налагодити виробництво якісних мікрочипів, тому що це потребує не лише сировини і виробничих потужностей, але і широкого ринку збуту. Під санкціями росія зможе почати виробляти мікросхеми, але на дуже низькому рівні. Про це сказав Денис Шамірян, гендиректор фабрики з виробництва мікроелектромеханічних систем “МАППЕР”.
За його словами, жодна країна не зможе виробляти чипи за техпроцесом менше ніж 90 нм. Для цього потрібно мати компетентний персонал, сировину, ринок збуту і професійного обладнання. Цього росія не має.
Збудувати завод з виробництва мікроелектроніки дуже важко – для його роботи потрібна ціла екосистема. Вона складається з ресурсів, працівників і великої кількості покупців. Якщо чогось одного з цього немає, схема не працює.
На його думку, таку екосистему в ізоляції створити неможливо.
“Налагодити щось типу мікронної технології (контактна літографія, рідкісне травлення, ручні операції) на коліні якось ще можна, але це буде рівень 8086/80286 або ZX Spectrum”.
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…
Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…
Як повідомляє інтернет-видання Gizmochina, інсайдер під псевдонімом Ice Universe заявив, що Samsung оснащуватиме всі моделі…