Новини України та Світу

Українцям пояснили, як користуватися послугами різних мобільних операторів без заміни SIM-картки

Share
Час читання: < 1 хв.

Поки в Україні триває війна нічого не стабільно. В будь-яку хвилину може зникнути телебачення, Інтернет або навіть мобільний зв’язок. Обірваний зв’язок з рідними посіює велику паніку, а неможливість вчасно звернутися за допомогою може коштувати комусь життя. Щоб уникнути подібних ризиків мобільні оператори об’єдналися, і тепер дають українцям можливість оперативно переключатися на іншого оператора, якщо власний перестав працювати.

Щоб підключитися до іншого оператора достатньо встановити на телефоні відповідні налаштування

Якщо ви, наприклад, користуєтеся послугами компанії Водафон, і ваш телефон раптово перестав ловити мережу, ви можете підключитися до іншого оператора: Київстар або Lifeсell. Для цього не потрібно змінювати сім-картку. Достатньо лише зайти в налаштування та виконати кілька простих кроків:

  1. Спочатку відключіть автоматичний вибір мережі. Якщо у вас Андроїд, відповідні налаштування ви знайдете у: “Налаштування-Мобільна мережа-Оператор”. Якщо у вас іOS: “Параметри-Мережеві дані-Вибір мережі”.
  2. Перегляньте, яка мережа зараз є для вас доступною та натисніть на неї.
  3. Якщо не вдалося, вийдіть і повторіть все ще раз, але натиснувши вже іншу мережу. Або ж повторно ту, що натискали попередній раз.
  4. Спробуйте зателефонувати або відправити повідомлення, щоб переконатися, що у вас все вийшло.

Найбільша проблема з мобільною мережею спостерігається навіть не в тих регіонах, де ведуться запеклі бої, а там, де є частково окуповані Росією території. Окупанти “глушать зв’язок” та спеціально псують мобільні вежі, а доступу до них українці не мають. На решті території України, будь-які неполадки і поломки відповідні служби намагаються оперативно усувати.

Источник: gsminfo.com.ua

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024

    Користувачі Galaxy S24 Ultra розповіли про проблеми з антибліковим покриттям

    Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…

    17.12.2024

    Стало відомо, що готує Apple на січневу презентацію

    Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…

    17.12.2024