Новини України та Світу

Ігри завершено. Росіян викинули зі світового кіберспорту

Share
Час читання: 3 хв.

Підтримуючи загальносвітовий тренд на ізоляцію росії, найвідоміші ігрові студії позбавили росіян можливості грати в новітні ігри.

Тож хто з ігрового світу підтримав Україну, та чітко висловив свою позицію стосовно російської агресії? Список опублікувало dev.ua

CD Projekt RED

Відома польська студія підтримала Україну та зупинила продаж своїх ігор на території росії та білорусі. Більше геймери з цих країн не зможуть купити ні Cyberpunk 2077, ні «Відьмака», ні будь-які інші тайтли чи доповнення до них.

Electronic Arts

EA також висловила солідарність з українцями і зупинила бізнес в росії та білорусі. Тепер EA не продаватиме там ігри, бандли з цифровою валютою чи будь-який інший контент. Найвідоміші ігри цього паблішера — The Sims, FIFA, Battlefield, Star Wars, Mass Effect.

Також Electronic Arts видалила російські команди зі спортивних відеоігор FIFA 22 і NHL 22.

Activision Blizzard

Студія також покинула російьский ринок через агресію проти України. В магазині Battle.net російські геймери вже кілька днів не можуть нічого купити: ані нових ігор, ані внутрішньоігрові предмети, ані продовжити підписку на вже встановлені ігри.

А отже, більше ніякого World of Warcraft, Call of Duty, Overwatch, Diablo та багатьох-багатьох тайтлів…

Bloober Team

Ще одна польська студія, яка припинила продажі в РФ та РБ. Студія відома серією психологічних хорорів Layers of Fear. Остання гра студії — The Medium — вийшла минулого року, сюжет там розвивається у посткомуністичній Польщі наприкінці 90-х років.

Boosteroid

Це платформа хмарного геймінгу, що дозволяє запускати відеоігри безпосередньо через браузер Boosteroid надає доступ до віддалених серверів, якщо потужності пристрою користувача недостатньо для запуску певної програми. Але росіянам вже не дозволяє.

Nintendo

У зв’язку з військовою агресію в бік України, в Nintendo eShop перестали обробляти транзакції у російських рублях. Платежі у російському Nintendo eShop зараз неможливі. А це значить — ніякої Зельди, Покемонів чи Маріо за російські гроші. Хоча дехто обходить обмеження з допомогою гаманця Qiwi.

Steam

В найбільшому ігровому сторі не можна розрахуватися російськими картками. Через PayPal також — команія повністю пішла з росії.

Playstation

Компанія вже почала блокувати нові ігри й припинила обробляти платежі з росії. Також Sony відклала реліз Gran Turismo 7 у росії на невизначений термін.

Microsoft

Корпорація призупинила продаж своїх продуктів і сервісів у росію, тож є ймовірність, що це стосуватиметься продуктів для Xbox. Популярний Minecraft вже видалили з Google Play і App Store.

Epic Games

Припинила всі комерційні відносини з росією через вторгнення в Україну. Російські геймери не можуть купувати ігри та ігровий контент навіть у безкоштовних тайтлах. Втім, доступ до вже придбаних ігор залишиться.

Rockstar Games

Розробники GTA призупинили продажі ігор в росії. Офіційної заяви поки не було, але на російській сторінці пише, що придбати гру в цьому регіоні не можна, повідомляє видання Aroged. Втім, ігри Rockstar для росіян ще доступні в Steam, який не приймає оплату з російських карток.

Ubisoft

Світова студія призупинила продаж ігор у росії. Компанія випускає ігри Assassin Creed, Far Cry, Rainbow Six.

WePlay Esports

Почала блокувати користувачів із росії на турнірній платформі. А також не висвітлюватиме Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 російською мовою.

Elisa Esports

По CS:GO усунув від участі усі російські клуби. Це означає, що організатори не запрошуватимуть такі команди, як Virtus.pro, Team Spirit, Gambit Esports, forZe та інші клуби, що належать росії.

Amazon

Компанія призупинила роботу над локалізацією MMORPG New World російською мовою.

NAVI

Українські чемпіони з Dota 2 та Counter Strike розірвали співпрацю з RuHub, VirtusPro, CybersportRu та Epic Esports Events.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Камера iPhone 17 Air не стане великим кроком уперед

    Уся справа в ультратонких розмірах смартфона, повідомляє корейський портал The Elec. Що ще відомо Йдеться…

    24.11.2024

    Захід занепокоєний майбутнім Google через розвиток ШІ

    ШІ широко розглядається як переломний момент у пошуку інформації, і дехто стверджує, що він може…

    24.11.2024

    Штучний інтелект має потенціал знищити корупцію на планеті

    Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект…

    24.11.2024

    7 маловідомих функцій Telegram, які полегшать ваше користування месенджером

    Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку…

    24.11.2024

    Passion UA забезпечили участь у Shanghai Major, подолавши найуспішнішу команду в історії

    Сьогодні хочу поділитися крутою новиною про нашу українську команду Passion UA. У неділю вони видали…

    24.11.2024

    Galaxy S25 Slim отримає найкращу камеру у серії S25

    Новими подробицями про майбутню тонку версію Samsung Galaxy S25 поділився відомий інсайдер Ice Universe. Він…

    24.11.2024