Новини України та Світу

Стало відомо, як зросли ціни на інтернет в українських провайдерів

Share

Українські провайдери підняли ціни на інтернет, як обіцяли ще наприкінці минулого року. Вартість доступу до всесвітньої мережі стала вищою у всіх провайдерів. Порівняно дешевий зв’язок можна отримати лише на низькій швидкості.

Про те, як змінилися в Україні ціни на інтернет у різних провайдерів, розповіло видання segodnya.

Київстар пропонує своїм клієнтам стандартний пакет інтернет-зв’язку за 250 гривень на місяць. При цьому для нових абонентів перші три місяці утримують акційну ціну – по 125 гривень.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Крім того, Київстар пропонує своїм клієнтам досить привабливий пакет – інтернет та мобільний зв’язок в одній “упаковці”. Це коштує ті самі 250 гривень.

Укртелеком пропонує найдешевший пакет лише за 79 гривень. Однак за такої ціни швидкість зв’язку буде низькою і не кожного задовольнить. А ось за пакет із прийнятною швидкістю доведеться заплатити від 200 до 240 гривень.

Triolan виставляє ціни, які залежать від кількох факторів: населеного пункту, приміщення, в яке проводять інтернет, та ще деяких. Загалом, якщо не брати до уваги проблем, які виникли у всіх провайдерів у зв’язку з початком військових дій в Україні, то ціни у цього провайдера такі:

Lanet дешевша, ніж за 200 гривень, своїм клієнтам інтернет не пропонує. При цьому на сотню дорожче за 300 можна отримати інтернет разом з телебаченням.

Датагруп пропонує своїм клієнтам ціни на інтернет від 139 до 199 гривень на місяць. При цьому відмінність верхньої межі цін від інших конкурентів, швидше за психологічне, ніж реальне.

Причини зростання цін на інтернет

У всіх провайдерів причини загальні: зростання цін на кабелі та подорожчання енергоносіїв. Крім того, на зростання цін вплинули підвищення зарплат персоналу і зростання податків. Втім, із початком воєнних дій ціни ніхто піднімати не став. А те підвищення, яке вже сталося, анонсували провайдери ще до війни.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Через штучний інтелект люди залишаються без роботи

    Кнесет (парламент Ізраїлю - ред.).Дані представлені у зв'язку зі все більш активним використанням комп'ютеризації та…

    19.05.2024

    Samsung Galaxy A53 отримав урізану версію One UI 6.1

    Компанія Samsung почала поширювати оновлення фірмової оболонки One UI 6.1 для смартфонів Galaxy A53. Прошивка…

    19.05.2024

    Названо 10 найлегших для злому чотиризначних паролів

    Існує 10 000 можливих комбінацій для 4-значного пароля, але люди зазвичай використовують найпопулярніші PIN-коди, а…

    19.05.2024

    Як поліпшити Wi-Fi сигнал домашнього роутера за п’ять хвилин

    Щоб забезпечити надійне та стабільне підключення Wi-Fi у вашому домі, необхідно враховувати кілька важливих факторів.…

    19.05.2024

    Компанія Ayaneo представила міні-ПК у стилі Macintosh

    Компанія Ayano представила на ринку новий міні-ПК. Ayaneo AM01S оснащений процесором AMD Ryzen7 8845hs або…

    19.05.2024

    Спецслужби назвали соціальні мережі, які становлять загрозу національній безпеці України

    Противник активно проводить психологічні операції проти України за допомогою tiktok. Розвідка також бачить загрози національній…

    19.05.2024