Інтернет-провайдери, що працюють на українському ринку, почали переглядати тарифи на свої послуги. Учасники ринку попереджають, що вартість послуг у 2022 році надалі збільшуватиметься.
Основною причиною такого стану справ є подорожчання кабельної продукції та енергоносіїв. У нашій країні кабелі, що використовуються інтернет-провайдерами, не виробляються. У зв’язку із цим їх доводиться завозити з-за кордону. Відповідно до чинного митного законодавства кабельна продукція підлягає оподаткуванню додатковим держмитом.
М. Тульєв, який обіймає посаду керівника провайдера NetAssint, стверджує, що у 2022 році вартість інтернет-доступу в Україні збільшиться як мінімум на 20%. Топ-менеджер наголосив, що провайдерам доводиться працювати на висококонкурентному ринку. Для збереження маржинальності бізнесу їм доведеться перекласти на плечі абонентів 23,5%.
За словами експертів, мита, якими оподатковується кабельна продукція, що постачається з-за кордону, можуть бути скасовані. На даний момент над вирішенням цього питання активно працюють лобісти, які представляють інтереси постачальників силових кабелів. Висока ймовірність того, що разом із силовими кабелями із номенклатури імпорту будуть виведені й інтернет-кабелі.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…