Українські провайдери почали піднімати ціни на інтернет-послуги, тарифи зростатимуть і надалі.
Головна причина – підвищення витрат на кабелі та подорожчання енергоносіїв. Справа в тому, що їх не виробляють в Україні, а при ввезенні потрібно сплатити додаткове держмито.
За словами директора інтернет-провайдера NetAssint Максима Тульєва, якщо ситуація не зміниться найближчим часом, варто очікувати чергового підвищення ціни на 20%.
Це пояснюється тим, що інтернет-провайдери мають дуже конкурентний ринок. Єдине, що зараз можна зробити, – перекласти 23,5% на плечі користувачів. Загалом очікується підвищення цін на інтернет та підключення приблизно на 20%.
Тим часом експерти стверджують, що шанси на скасування мита на імпортні кабелі все ж таки є. Найімовірніше виведення з номенклатури імпорту, який поширюються спеціальні митні правила. Це більше стосується товарів, які не виробляють в Україні. Головна мета лобістів – не інтернет-кабелі, а величезний ринок силового кабелю, за який триває боротьба.
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
View Comments
Слава Украине!!!!!! И это однозначно перемога над Януковичем! Скачем дальше
Новина, як на мене, висмоктана з пальця. Виробничі потужності ОдесаКабель і їх асортимент покривають більшість потреб в кабельній продукції. За останніх 11 років, що співпрацюю з провайдерами, в 90% випадків кабель вітчизняного виробника. Тільки в деяких випадках використовували оптоволоконні кабелі закордонного виробництва лише тому що в той момент потрібних матеріалів не було в асортименті.