YouTube, Facebook і Instagram заблокують в Україні

Уряд нашої країни хоче всерйоз взятись за безпеку інформації громадян. Наприклад, ще минулого тижня Кабмін прийняв рішення поступового впровадження інформаційної безпеки.

Законопроєкт вбереже вас від всього «сміття», яке можна зустріти в мережі. Проте експерти не дуже задоволені з цього приводу. Передбачається, що будуть введені санкції проти користувачів, які порушують правила чи публікують фейки.

Політики хочуть захистити громадян від фейкрвоі інформації стосовно діяльності Росії. Але документ більше схожий на тотальний контроль за всіма медіаресурсами, який зараз практикується в Росії.

Максим Туполєв, член правління Інтернет асоціації, стверджує, що необхідно строго дотримуватись цензури у соціальних мережах. Це захистить користувачів від кібератак зі сторони Росії. Експерти також зазначають, що українцям варто працювати над своєю медійною грамотністю та розпізнавати корисну інформацію від фейку.

Тому, уряд поставив таку мету: захищати громадян від пропаганди, боротись з фейками та кіберзпгрошами, лікбез із медіа безпеки длянаселення.

Проблемою є також те, що в Україні відсутні офіси YouTube та Facebook. Адже на думку експертів, майже весь контент модерують росіяни. Виходить, що українським медіа керують вороги.

Фізично блокувати фейкові ресурси майже неможливо. Можливо, це вдасться після переговорів з міжнародними компаніями та подальшим відкриттям офісів в країні. Якщо цього не відбудеться є ризик, що Facebook та YouTube більше не будуть доступні українцям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20 КОМЕНТАРІ

  1. Я розумію безпека все таке, але розумна людина не буде вірити Російській пропаганді, і це вже схоже на тотальний контроль в інтернеті, я бачу вони ОХ#ЇЛИ!!!

  2. Нема ніяких фактів щоб стверджувати що ці платформи будуть заблоковані. Для чого робити такий заголовок?

  3. Достала уже эта власть! Сегодня закроете неугодные Вам сайты, на которых Вас тычут носом в Ваше же дерьмо, а завтра залезет в постель и будете говорить чем, как и с кем заниматься ночью?!!!!

  4. Це той момент, коли у керма країни сидять профани та кроти, які все роблять щоб нам нашкодити, а президент-лижник планує вже травневі шашлики. Просто огидно за ними всіма спостерігати.

  5. Тільки за! на місяць позакривати і самі прибіжать до нас із проханням, ”а можна у вас в Україні відкрити офісик Ютубчика, га?”))))

  6. Аффтирь предендує на сенсацію завдяки заголовку статті . А вся ,, стаття,, базується на висмоктаних з пальця ,,фактах,, . Правда один факт залишається беззаперечним – модери мордокниги сидять десь на кацапстані і модерують лише за своїми сценаріями та вимогами ФСБ .

  7. Лайно, брехливе зелене лайно! Чому так хіровійше працює українське представництво Гугл и Фейсбук? Практично усе це середовище керується із мокшанських болот, особливо “куплений задешево на криваві мокшанські гроші Фейсбук Маріка Сахаровича!”. Там взагалі повне фіаско! Мало того, шо цього шлімазла регулярно ловлять на торгівлею даними Файсбуку, ця організація Паніковького постійно всирається своєю любов’ю до бункерного, і блокуванням нормальних цитат, висловів на адресу пугабе, 95 кібуца,слуги-чотирижди уклоніста і його хазяєв,ну прямо фрау штазі єврейського розливу!

  8. VPN в помощь, и обход через приложения. Вконтакте и Одноклассники прекрасно работают без VPN. Так что не получится отключить доступ сервисам которые хотят заблокировать.

  9. Судя по коментам можно все закрыть. загнать это стадо в лагеря, а они только дякувать будут. Не удивлюсь если закроют и это в очередной раз не вызовет никакого сопротивления. Только вот в России нет ограничений на Ютубе Фейсбуке или ещё где. Есть плашка Иноагент. И все. А вот в КНДР да там блокируют контент. В коммунистическом Китае тоже. В Иране думаю. Хорошие страны для примера)

  10. Tiktok краще заблокуйте, там така дич що ужас, діти з нього різної дурості вчаться

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я