Експерт назвав прості, але ефективні способи захисту від хакерів

Експерт із кібербезпеки назвав три прості, але ефективні способи для захисту від хакерів.

За словами експерта, користувачеві будь-якого рівня підійдуть ці способи. Першим Лукацький назвав регулярне оновлення всіх встановлених на пристрої додатків. Для цього достатньо поставити відповідну галочку в налаштуваннях та програми будуть своєчасно отримувати оновлення та закривати лазівки для хакерів.

Другим способом експерт вважає довгий пароль, який складається щонайменше з 10 знаків. Як зазначив експерт, це може бути просто набір знаків, цього вже достатньо, щоб захистити себе від перебору паролів, яким користуються хакери. Але важливо, щоби це не було слово.

Третій дієвий спосіб, є багатофакторною автентифікацією. Цей спосіб авторизації необхідно налаштувати на всіх важливих сервісах, «Держпослугах», онлайн-банкінгу і т.п.

При цьому фахівець зазначив, що поради експертів з інформаційної та кібербезпеки старіють одразу після того, як про них почули користувачі – хакери теж не сидять на місці. Тому експерт порадив завжди застосовувати головний принцип недовіру.

Завдяки йому людина завжди дивиться на листи в електронній пошті, повідомлення від деяких сервісів, SMS і т.д., як щось підозріле. І це може допомогти у критичний момент.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я