Головна Новини України та Світу Vodafone запускає в Україні нові незвичайні SIM-карти – в чому їх особливість

Vodafone запускає в Україні нові незвичайні SIM-карти – в чому їх особливість

15663

Вхідна в трійку лідерів мобільного зв’язку в Україні компанія Vodafone планує продавати новий тип SIM-карт. Деталями поділилася пресс-служба мобільного оператора.

Компанія хоче скоротити кількість використовуваного пластику, тому запускає більш екологічний тип SIM-карт.

Повідомляється, що вже з квітня поточного року компанія випускає в продаж SIM-карти в новому форматі, так звану SIM-карту половинного розміру.

Різниця нової карти зі старою, в першу чергу, в розмірі, яка буде вдвоє менша від стандартних.

У класичного лотка розмір становить 86 х 54 мм, так як і розмір банківської карти. А ось новий формат карти буде значно менший – 43 х 54 мм.

Таким чином, після запуску нової, більш екологічної карти компанія підрахувала, що в два рази знизило потребу пластику.

Також таке рішення позитивно скажеться на логістичному процесі, адже мобільному оператору потрібно менше упаковок матеріалів і місць для зберігання SIM-карт.

У прес-службі компанії підрахували, що протягом року після запуску екологічних SIM-карт їм удастся зекономити приблизно 15 тонн пластику.

Таким чином, компанія вносить свій істотний вклад в захист планети від забруднення пластиком.

Але це ще не все, адже компанія нагадує клієнтам про можливість взагалі відмовитися від пластикових SIM-карт, замовивши віртуальну.

ЇЇ можна купити в інтернет-магазині і самостійно налаштувати. Її перевага в тому, що карту складно втратити або комусь вкрасти, вона більш захищає власника від атак шахраїв.

Але є одна проблема — не всі смартфони можуть підтримувати eSIM, тому спочатку потрібно перевірити гаджет на сумісність. Компанія поділилася списком девайсів.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Дякуємо!

Тепер редактори знають.