WhatsApp випадково виклав листування мільйонів користувачів в інтернет

2044

Месенджер WhatsApp містить у собі чимало різних особливостей, що вкрай позитивно відбиваються на привабливості всієї цієї пропозиції в цілому. З його допомогою, використовуючи вбудовані в нього функціональні можливості, можна здійснювати голосові дзвінки, надсилати текстові повідомлення, дзвонити по відеозв’язку, брати участь у групових чатах, пересилати медіафайли, ділитися місцем розташування, публікувати статуси та історії, а також здійснювати безліч інших дій. І ось, на радість дуже багатьох людей, трапилося цілком собі реальне диво, яким будь-яка людина точно залишиться більш ніж задоволена, тому що інакше в даному конкретному випадку бути навіть і не може.

Це програмне забезпечення пропонує всім і кожному безліч різних переваг, і такими будь-яка людина точно залишиться більш ніж задоволений, тому що їй навіть близько немає рівних за сукупністю якостей. Месенджер WhatsApp є максимально привабливим, але сталося те, чого ніхто не очікував. Справа в тому, що адміністрація сервісу випадково зробила листування користувачів, захищене наскрізним шифруванням, доступним третім особам, завдяки чому абсолютно кожна людина вже може її прочитати. Все це стало можливим у тому числі через пошукові алгоритми компанії Google, тому що їм вдалося дістатися особистих повідомлень мільйонів людей і відкрити доступ до такої інформації стороннім.

Зараз читають  «Київстар» представив найдешевший тариф 2022 року

Адміністрація месенджера WhatsApp випадково виклала листування мільйонів користувачів в інтернет, а переглянути його дуже просто, тому що потрібно перейти за посиланням https://wa.me/ і підставити наприкінці номер телефону людини в міжнародному форматі, листування якого хочеться прочитати. Ці повідомлення можуть опинитися в тому числі в результатах пошукової видачі пошукової системи Google, а значить будь-яка людина зможе отримати до таких доступ з будь-якої точки світу, де є інтернет. Як так вийшло – невідомо, проте можливість прочитати чуже листування таким чином існує вже не перший день, а значить розробники найпопулярнішого та найвідомішого у світі сервісу для спілкування, ймовірно, не збираються що-небудь робити з цією неприємною ситуацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. а звідки в адміністрації меседжера повідомлення користувачів? наскрізне шифрування передбачає що ніхто крім кінцевих користувачів не має і не може мати доступу до повідомлень. можливо звісно припустити що розробники whatsapp вводять користувачів в оману свідому. ну тоді в них повинно бути трохи більше неприємностей чим за розкриття декількох мільйонів переписок. це означає що всі дані користувачів за весь час були доступні третім невповноваженим особам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я