В Україні створили захопливий додаток для вивчення української мови

546

В Україні створили новий мобільний додаток для вивчення української мови. Його назва – “Йой”, і найбільше він підійде учнями початкової школи, для яких рідною є угорська чи румунська мова.

Проєкт спрямований на підтримку реформи Нова українська школа. Додаток можна використовувати як допоміжний навчальний інструмент під час уроків.

Додаток “Йой” покликаний зробити процес навчання яскравим і динамічним. А ігровий формат увиразнює засвоєння відповідного матеріалу.

Основними перевагами додатка є:

  • інтерактивна форма, що робить процес навчання цікавим і творчим,
  • цікаві персонажі, на основі діалогу з якими відбувається навчання.

Така форма дозволяє мотивувати учнів початкової школи до вивчення української мови і надає нові можливості для вчителів, які викладають у школах з мовами навчання національних меншин.

Також яскрава візуалізація, стильне озвучування, продумана структура завдань й елементи змагальності перетворюють навчання на захопливу гру та дозволяють якісно закріпити здобуті знання, уміння та навички.

Зараз читають  Названо iPhone який варто купити в 2022 році

Головною метою додатка є допомога у вивченні української учням в школах з мовами навчання національних меншин та для вчителів у викладанні. Додаток створений проєктом Learning Together у межах програми співпраці між Україною, Фінляндією та ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я