Viber додав нову функцію в чатах, яка давно є у Telegram

Viber перед Новим роком додав функцію лайків у чатах. Тепер абоненти месенджера можуть реагувати на повідомлення один одного як у особистих, так і групових листуваннях.

У чатах Viber напроти кожного повідомлення з’явилися “сердечки”, натиснувши на які ви лайкаєте це повідомлення. У групових чатах ця функція була і раніше, а в особистих листуваннях з’явилася лише після останнього оновлення програми.

Нова опція в Viber дозволить зробити спілкування абонентів зручнішим та заощадить їхній час. Адже тепер не обов’язково шукати потрібний стікер, а можна просто швидко лайкнути повідомлення, якщо немає часу відписатися. Перед Новим роком на повідомлення стали доступні і користувачам Telegram.

Також у Viber з’явилася можливість створити опитування. Ця функція вже давно є у Telegram. Щоб створити опитування, потрібно натиснути на знак із трьома точками поруч із вікном введення повідомлення та вибрати “Створити опитування”. У рядку, який з’явиться на екрані, потрібно ввести тему опитування. У наступних рядках треба розмістити варіанти відповідей. Додати ще один варіант можна, натиснувши клавішу “+”. Опитування в групових чатах допомагають дійти загального рішення з питання, або вивчити інтереси аудиторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я