Час читання: 2 хв.Те, що через постійно зростаючий обсяг інтернет- трафіку, в нашій країні всі основні оператори мобільного зв’язку стануть поступово обмежувати “безліміт” у своїх тарифних пакетах, свідчить публікація, розміщена виданням ” UBR “.
Наприклад, у ” Київстарі”“Вважають, що тільки мала частина їх підключених абонентів, дійсно потребує безлімітного інтернет-трафіку, оскільки, в середньому, використовуються не більше 21 Гб/щомісяця, і тому існуючі тарифи компанії, і містять рамки за обсягом – від 5 Гб до 25 Гб Крім того, “Київстар” впевнений – тарифні пакети з необмеженим Інтернетом, з часом стануть потрібні все меншій кількості людей, тобто “безліміти” знадобляться нікчемному відсотку абонентів. у пропозиціях контрактним клієнтам верхнього сегмента вартості, і саме такі користувачі, без обмеження швидкості, поки що можуть “викачувати” до 40 Гб/щомісяця, після чого доступ до Мережі буде урізаний до 0,8 Мегабіт/секунду, як і в інших абонентів,”з’їли” ліміт свого пакета в 25 Гб.
Аналогічно ситуація і у ” Vodafone ” – після використання 40 Гб, пропускна здатність урізається до тих же 0,8 Мегабіт/секунду, до того моменту, поки не настане новий місяць. Передбачається, що це рішення дозволить не допустити комерційного використання інтернет-трафіку у безлімітних пакетах, знижуючи швидкість при “роздачі” Інтернету або використання торрент-клієнтів. Втім, якщо безлімітний Інтернет все ж таки потрібен, можна доплатити за відповідний сервіс: помісячна тарифікація – 50 гривень або послуга “Роздача Інтернету на день” – 10 гривень/добово, за умови, що абонент сплатить одразу місячне підключення до пакетів “SuperNetUnlim”, ” Unlim3G” та “Unlim3GPlus”.
Але ” Lifecell ” трохи відрізняється від своїх конкурентів, і не надто обмежує клієнтів, оскільки середній обсяг інтернет-трафіку на одного абонента рідко перевищує 13 Гб: у “безлімітах” “Вільний Лайф” і “Platinum Лайф”, при вичерпуванні 50 Гб і 150 Гб відповідно, швидкість впаде лише до 1 Мегабіту/секунду.
Митник МихайлоБільшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.