Людство відмовиться від смартфонів через десять років

20530

Директор по цифровим продуктам групи Veon Джордж Хелд передбачив людству відмову від смартфонів через десять років. За його словами, цей пристрій стане рудиментом, а на зміну йому прийдуть більш просунуті технології.

Фахівець відзначив, що в даний час мобільний пристрій потрібен тільки для аутентифікації користувача і передачі інформації. Він уточнив, що визначити особистість можна інакше, наприклад, по обличчю або відбиткам пальців і голосу, а інформацію можна буде проектувати на стіну або дзеркало за допомогою IoT-датчика (IoT – Internet of Things, «інтернет речей»).

«Тому телефон – це рудимент, через 10 років його не буде, він буде замінений нами, людьми. І бабусі, яка загубилася в центрі міста, не потрібно буде нікуди дзвонити: вона може запитати у стінки “Як мені дійти додому?”, А стінка їй покаже маршрут зі стрілочкою», – дав футуристичний прогноз Хелд.

Він зробив висновок, що смартфон, як і вживлюваний чіп – це застаріла технологія, тому через десять років вона зживе себе.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

3 КОМЕНТАРІ

  1. Сумнівно. Усі діти прикуті до смартфонів. Як вони від них відмовляться? Автор намалював картинку з далекого майбутнього.

    • Підійдуть до дерева, стіни, зупинки автобуса, чи й стовпа і: “агу”, покажи фільм “Дом”. Інтернетом будуть всі рекламні щити і в кожного пульт, щоб не загубився, – вживлений, але про це, – інша розмова. А колись так боялися світла, паровоза, машини, радіо, фільмів..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я