iOS vs Android: якою операційною системою найчастіше користуються українські абоненти Viber

Найбільш популярними брендами при цьому є Samsung, Redmi, Apple, Xiaomi та Huawei

58

Аналітична фірма Kantar CMeter опублікувала результати дослідження, де йдеться, що на 97% смартфонів в Україні встановлено мобільний додаток Viber. Аналітики Kantar проаналізували, якою операційною системою найчастіше користуються абоненти месенджера. З’ясувалося, що у жовтні цього року більшість українських користувачів Viber мали смартфони на базі Android. Серед брендів найчастіше зустрічався Samsung (25,2%), Redmi (17,7%), Xiaomi (14,33%) та Huawei (7,7%).

У смартфонів Apple в Україні “бронза” – пристроями на базі iOS у листопаді користувалися 16,4% абонентів Viber. Серед інших найпопулярніших пристроїв, на яких встановлено програму: ZTE, Tecno, POCO, Lenovo та Oppo. Якщо ж говорити про популярні моделі девайсів, то перше місце належить Redmi Note 7. Друге та третє місця посіли Apple iPhone 11 та Apple iPhone 7 відповідно.

Зазначимо, що серед смартфонів з першої десятки було мало моделей 2020-2021 років випуску – лише Redmi Note 9, Redmi 9 та Redmi 9A, що з’явилися на ринку минулого року. У Kantar CMeter повідомили, що під час дослідження було використано лише функції сервісу Rakuten Viber. Листування, особисті дані або контакти абонентів розкриттю не зазнали.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я