«Такого нема ніде в світі». Експерт з кібербезпеки пояснив, чим небезпечна «Дія»

Розробники операційних систем смартфона можуть мати якийсь прихований доступ чи приховані функції, які періодично випливають

9612

Корсун: «Жодна країна подібним чином цифровізацію не проводила»

Цифровий додаток «Дія» небезпечний в першу чергу тим, що не гарантує збереження приватності особистих даних, адже розробники операційних систем смартфона можуть мати прихований доступ до інформації. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив кіберексперт Костянтин Корсун.

«Безпекова проблема полягає в тому, що усі гаджети можна вважати потенційно скомпрометованими, бо дуже мало людей дійсно знає і дотримується правил цифрової гігієни. Тому цей додаток містить купу ризиків. Починаючи з того, що розробники операційних систем смартфона можуть мати якийсь прихований доступ чи приховані функції, які періодично випливають. Випадків і прикладів таких дуже багато», – зазначив Корусун.

Кіберфахівець також зазначив, що у світі більшість країн відмовилися від подібного досвіду цифровізації.

Зараз читають  В додатку “Дія” з’явилися нові можливості

«Якщо брати світову практику, то жодна країна подібним чином цифровізацію не проводила. Є багато прикладів, коли у різних країнах (Швейцарія, Німеччина, Франція, Молдова), розробляли щось подібне типу додатку для голосування онлайн і практично всі від цього відмовилися. Жодна країна у світі не пішла цим шляхом, і команда розробників «Дії» навіть не замислилася – чому. Вони просто захотіли бути першими», – зазначив Корусун.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

4 КОМЕНТАРІ

  1. Варто теж сказати, що в тій же Європі немає таких розвинених банкінгів, як в Україні. Ту ж комуналку заплатити в нас можна двома тапами в телефоні, що в Європі неможливо.

  2. Експерт забув сказали що всі кошти в світі в електронному форматі… Зеленський зазіхнув на олігархів а у них хватить грошей щоб підкупить кожного навіть радників зеленського результат всі бачать

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я