Дуров пояснив, як працюватиме реклама в Telegram

37

Бізнесмен пояснив, що ті, хто користується Telegram просто як месенджер, ніколи не побачать спонсорських повідомлень. Це ж стосується чатів та приватних груп.

Месенджер Telegram викотив інструмент для запуску реклами, який дає можливість усім бажаючим рекламувати свої канали та роботи. Про це гендиректор Telegram повідомив у своєму посту в особистому каналі.

Дуров зазначив, що в самих чатах Telegram реклами поки що немає і не передбачається в майбутньому. Ті, хто користуються Telegram просто як месенджером, ніколи не побачать спонсорські повідомлення, це стосується і списків чатів, і приватних чат-груп.

Рекламу можна буде бачити лише у великих каналах із понад 1 000 передплатниками. Спонсорські повідомлення будуть тією самою тематикою, що й основний контент каналу, де їх показують.

Більше того, для націлювання рекламних повідомлень не будуть використовуватися дані користувача. Тобто інформація про користувачів взагалі не збирається, не аналізується для точкового налаштування реклами.

Дуров стверджує, що безпека особистих даних для нього в пріоритеті, і що цим Telegram відрізняється від решти всіх додатків.

“Ми не використовуватимемо ваші особисті дані, щоб на їх основі показувати рекламу”, – говорить він.

Наразі Telegram покращує свою рекламну платформу, а власники окремих каналів вже можуть випробувати спонсорські повідомлення у дії. Дуров каже, що інструмент Sponsored messages буде зручним для просування.

Telegram збирається платити за рекламу власникам каналів у майбутньому, коли їхній рекламний механізм буде вже повністю розроблений. Зараз реклама в Telegram все ще тестується і доступна не всім каналам.

Павло Дуров часто порівнює своє дітище з його основним конкурентом – WhatsApp. І ці порівняння завжди не на користь останнього. Цього разу він не зауважив, що в Telegram реклами менше, а WhatsApp, хоча і показує рекламу більш ненав’язливо, ніж інші, все ж таки передає дані користувача своїм рекламодавцями. “Більш того, якщо ви використовуєте Telegram так само, як і WhatsApp, ви взагалі не побачите жодної реклами”, – каже засновник месенджера.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я