Тим більше, це стосується діабетиків, у яких не просто підвищений цукор, а порушення вуглеводного обміну. За словами експерта, якщо цукор підвищений більше 6–7 мілімолів на літр, ушкоджуються судини, їхні внутрішні стінки стають більш проникними. Коли людина хворіє на ковід, організм відповідає підвищенням цукру і може спровокувати «сплячі» вуглеводні порушення обміну, а за наявності цієї проблеми, фактор ризику щодо судин зростає.
«Якщо йдеться про COVID-19, то саме це захворювання характеризується не тільки пошкодженням легеневої тканини, але також страждає на ендотелій — внутрішню стінку судин. Якщо вона спочатку була пошкоджена при підвищенні цукру, виходить, що цей фактор ризику, ця слабка ланка в людини вже є. Додатковий вплив інфекції на ендотелій посилює ситуацію», – наголосила Олена Щетиніна.
У наш час, коли цифрова конфіденційність наражається на ризик, важливо контролювати збір та використання даних.…
Apple і SpaceX зіткнулися у боротьбі за супутниковий мобільний зв'язок. Apple активно інвестує в космічні…
Незабаром компанія Vivo випустить новий смартфон Vivo V50e в Індії, який має низку прогресивних характеристик.…
Журналіст Bloomberg Марк Гурман, який спеціалізується на інсайдах з техніки Apple, у нещодавній статті відповів…
Нещодавно відбулася презентація найновішої мобільної версії графічного процесора RTX 5090 від Nvidia, яка викликала широкий…
Увага громадськості традиційно зосереджена на зусиллях Intel у освоєнні передових літографічних технологій. Проте новини про…