Провайдери попередили про подорожчання інтернету найближчим часом

600

Інтернет асоціація України (ІнАУ) попередила про можливе підвищення тарифів на 7-12% через спірне рішення Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК), повідомляє UBR.

Наприкінці жовтня він заблокував рішення Міжвідомчої комісії з питань міжнародної торгівлі. Тим самим, ОАСК “відкрив дорогу впровадження неринкового мита на кабельну продукцію” у розмірі 20%.

Голова правління ІнАУ Олександр Савчук зазначив, що очолювана ним організація послідовно виступала проти запровадження такого мита. За його словами, її запровадження спровокує монополізацію ринку кабельної продукції обмеженим колом вітчизняних виробників.

У результаті це призведе до дефіциту, підвищення цін та погіршення якості продукції, а також до зриву державних програм інтернетизації.

Зараз читають  Названі символи успіху для кожного знака Зодіаку

У будівництві нових телекомунікаційних мереж частка кабелю у матеріалах сягає 90%, пояснив він, тому споживачам треба готуватися до підвищення тарифів.

За словами голови комітету ІнАУ Максима Тульєва, дія мита поширюється на продукцію, яка не виробляється в Україні.

Окрім збільшення вартості будівництва нових телеком-мереж більш ніж на 20%, зазначили в ІнАУ, роздрібні тарифи на широкосмуговий доступ до інтернету зростуть на 7-12%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я