Раніше в серпні цього року Google вже почала використовувати таку метрику під назвою “сприйняття” сторінки в мобільній пошуковій видачі. Тепер тестування відкрито і для настільної версії Google Search.
Суть нової функції в наступному: Google автоматично оцінюватиме інтернет-сайти і ранжуватиме їх у видачі згідно з результатами цієї перевірки. Показників «сприйняття» сайтів досить багато, але вони засновані на трьох базових параметрах Core Web Vitals: швидкість сайту, чуйність інтерфейсу та візуальна стабільність. Швидкість вимірюється зокрема для завантаження головної та цільової сторінок, а візуальна стабільність полягає, наприклад, у тому, чи не натискаються якісь кнопки або елементи випадково при прокручуванні сторінки.
Результат всіх цих оцінок простий: за підсумками досліджуваний сайт розміститься вище або нижче в пошуковій цільовій видачі користувача. Іншими словами, на розташування сайту у видачі тепер впливатиме не тільки максимальна відповідність запиту змісту сторінки, але й те, наскільки зручно з нею взаємодіяти. Як наслідок, впровадження цієї системи вимагатиме від власників веб-ресурсів витрачати більше часу та зусиль на оптимізацію своїх сайтів та їх дизайн.
“Ми також плануємо допомогти власникам сайтів зрозуміти, як їхні сторінки працюють з точки зору зручності роботи з ними, використовуючи звіт Search Console, який буде доступний до того, як запуститься загальна система ранжирування пошуку” – Google
За словами Google, повноцінний запуск ранжирування видачі за рівнем сприйняття буде впроваджено у лютому 2022 року. До цього часу система працює в тестовому режимі і «допилюватиметься» розробниками.
Ми підготували добірку з п’яти смартфонів, які експерти не радять купувати навесні 2025 року. Першим…
Загроза введення нового мита з боку адміністрації Дональда Трампа (Donald Trump) обрушила акції Apple і…
Незважаючи на нові тарифи адміністрації Трампа, експерти одностайно відкидають можливість перенесення виробництва iPhone до США.…
Якщо ваш телефон раптово перестає заряджатися або показує неправильний рівень заряду (наприклад, залишається на 50%,…
Часто залишаєте свій смартфон на ліжку, дивані чи кріслі? Краще так більше не робити! Ця…
Apple має великі амбіції щодо майбутнього iPhone, проте цьогорічні моделі отримають лише скромні покращення порівняно…