Google вимагатиме підтвердження SMS при кожному вході в обліковий запис

182

З 9 листопада зміниться умови входу користувачами до своїх облікових записів Google. Компанія зробить вхід з двофакторною автентифікацією є обов’язковою.

Двохфакторна аутентифікація — спосіб входу, при якому після введення основного пароля необхідно ввести одноразовий пароль, що надсилається в SMS або електронному листі, залежно від налаштувань. Зараз для входу в пошту та інші сервіси Google такий спосіб не обов’язковий, але з 9 листопада компанія активує його автоматично. Інакше увійти до сервісів буде неможливо. Причому в цьому випадку увійти в обліковий запис можна буде тільки після підтвердження одноразового пароля по телефону.

Google вже зараз рекомендує всім користувачам включити двофакторну автентифікацію, щоб підготувати свої облікові записи до переходу на нові умови взаємодії.

Зараз читають  Людство відмовиться від смартфонів через десять років

Таке рішення було прийнято через те, що крадіжка паролів від сервісів та пристроїв – найпоширеніший вид злому акаунтів. Як зазначається, новий захід підвищить безпеку користувачів та убереже їх від неприємних наслідків можливого злому.

Після введення пароля вам потрібно буде виконати другий крок телефоном. Тримайте телефон під рукою під час входу до системи. Двоетапну автентифікацію буде автоматично активовано 9 листопада. Якщо хочете, ви можете спочатку активувати цю функцію: ваш обліковий запис готовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я