realme створює міжнародний бізнес-підрозділ і призначає президентом Мадхава Пракаша Шета

67

realme, найдинамічніший у світі бренд смартфонів, сьогодні оголосив про створення міжнародного бізнес-підрозділу для оптимізації та інтеграції своїх зарубіжних підприємств з метою надання більш якісних продуктів і послуг своїм клієнтам. Віце-президента компанії Мадхава Пракаша Шета призначили президентом нового підрозділу.

Мадхав буде повністю відповідати за закордонні операції компанії realme, підкоряючись безпосередньо засновнику і генеральному директору realme Скай Лі.

Мадхав працює в компанії з моменту її заснування в 2018 році. Перебуваючи на посаді генерального директора realme в Індії та Європі, він керував командою, яка постійно збільшувала присутність realme на індійському і європейському ринках. Під його керівництвом realme стала одним з найпопулярніших технологічних брендів серед молоді, а також самим швидкозростаючим брендом смартфонів в цих регіонах.
Мадхав володіє глибоким розумінням світового ринку і великий досвід продажів. «Мадхав вніс величезний вклад в розвиток закордонного бізнесу realme в минулому, і ми повністю впевнені, що в майбутньому він приведе realme до нових проривів і представить продукти realme з передовими технологіями і модним дизайном для більшої кількості людей по всьому світу», – сказав Скай.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я