realme увійшла в топ-6 світових виробників смартфонів

809

Згідно з новим звітом аналітичної компанії Counterpoint, realme вперше увійшла до шістки найбільших виробників смартфонів у світі. Лише через три роки з моменту заснування бренд демонструє 15 мільйонів відвантажених пристроїв в квартал і зростання в 135,1%.

За три роки існування бренд realme вийшов на ринки понад 60 країн і потрапив до п’ятірки найкращих на майже 20 з них. Так, у другому кварталі 2021-го вендор посів перше місце на Філіппінах і в Бангладеш, третє в Росії, четверте в Індії і п’яте в Європі. Крім цього, згідно з даними дослідницької компанії Strategy Analytics, в серпні виробник поставив рекорд за швидкістю поставки перших 100 мільйонів смартфонів.

Популярні новини  Telegram знову зламався: користувачі з усього світу повідомляли про проблеми

Успіх бренду засновник realme Скай Лі пояснює тим, що він першим запропонував в своєму сегменті ринку пристрої з висувною камерою і дебютував серед Android-смартфонів з технологією магнітної бездротової зарядки. Один із пріоритетів realme – 5G-продукти, частка яких на ринках, що розвиваються зросла з 8,8% в першому кварталі 2021-го до 15,9% у другому.

«В останні три роки ми були немов легка здобич, яку не сприймали всерйоз хижаки, але ми продовжували впевнено рухатися до мети. Молода команда, із середнім віком співробітників 29 років, стикалася з безліччю труднощів, але продовжувала зростати завдяки рішучості та ентузіазму, пропонуючи незвичайні продукти трендсеттери по всьому світу », – заявив Скай Лі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я