Київстар прискорив інтернет в деяких містах України

33

Київстар продовжує прискорювати мобільний інтернет по всій території нашої країни, використовуючи частоти в 900 мегагерц. Протягом літа вдалося поліпшити якість покриття в чотирнадцяти містах.

Нові міста з покращеним інтернетом

Мобільний оператор встановив близько семисот базових підстанцій, які працюють в діапазоні LTE900, завдяки чому зміг поліпшити якість сигналу не тільки на вулиці, але і всередині будівель.

Вся справа в тому, що сигнал, що йде на низьких частотах, набагато краще проникає крізь стіни. Тому, до речі, в багатьох країнах золотим стандартом є саме низькочастотне покриття мережами четвертого покоління. До цих країн належать, зокрема, Швеція, Нідерланди, Великобританія, Німеччина. За словами представників мобільного оператора, вони запозичили досвід саме цих країн, і експеримент виявився досить вдалим.

Серед міст, де запрацювали поліпшені мережі четвертого покоління в низькому діапазоні – Київ, Львів, Одеса, Харків, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Мелітополь, Біла Церква, Кам’янець-Подільський. Всього ж з початку року вдалося поліпшити якість сигналу в двадцяти двох містах, де проживає понад дванадцять мільйонів чоловік.

Популярні новини  Блогери почали активно викривати телефонних шахраїв заради порятунку бабусь

На даний момент мобільний оператор не планує зупинятися на досягнутому. Очікується установка підстанцій в інших населених пунктах нашої країни. У найближчому майбутньому, можливо, вдасться провести низькочастотний інтернет максимальної можливої ​​швидкості на всій території України, або, принаймні, на більшій частині її території.

Як ми писали раніше, компанія «Київстар» запустила послугу, незамінну для багатьох – про можливість вибрати номер собі до смаку всі мріяли досить давно. Ви можете підібрати будь-який номер, який вам захочеться, наприклад, це може бути якась важлива для вас дата, або щось, схоже на номер вашої сімки від іншого оператора. Зробити це все дуже просто – достатньо оформити заявку онлайн або в будь-якому магазині «Київстар».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я