Samsung призначила дату презентації новинок

335

11 серпня о 17:00 за київським часом компанія Samsung проведе захід Galaxy Unpacked. На ньому будуть представлені нові пристрої (які саме, поки невідомо).

Ми живемо в епоху швидких змін, вплив яких можна спостерігати в усіх сферах – від блискавичних змін до офісної культури до революції в комунікаційних технологіях. Зараз як ніколи стають актуальними гнучкі і універсальні мобільні пристрої, відповідні прискореному темпу нашого життя і дозволяють насолоджуватися кожним її моментом. Приєднуйтесь 11 серпня до трансляції Samsung Galaxy Unpacked, яка відкриє наступну главу мобільних інновацій, що дозволяють максимально ефективно використовувати кожну мить, де б ви не знаходилися. Презентація нових механізмів Galaxy відбудеться на www.samsung.com/ua/, о 17:00 за київським часом.

З чуток, Samsung представить нові смарт-годинники і навушники. Також може відбутися презентація інших пристроїв, в тому числі смартфонів, планшетів, ноутбуків і розумних колонок. Чи не виключений і анонс нових сервісів, додатків і оновлених операційних систем.

Популярні новини  Samsung Galaxy M52 5G вийде в кінці вересня за ціною від $ 450

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я