Кіберполіції пояснила, що змінить закон про криптовалюту

63

Кіберполіція виступає за легалізацію криптовалюти в Україні, адже це не тільки дасть додаткові надходження у бюджет, а й допоможе ефективно відстежувати незаконні операції.

За словами голови департаменту кіберполіції Олександра Гринчака, майже всі злочини, зокрема вбивства, вимагання, викрадення і продаж наркотиків можна пов’язати з криптовалютою.

Також Гринчак зазначив, що криптовалютою користується майже весь тіньовий ринок в Україні, адже вона майже ніяк не регулюється.

– Ми за те, щоб легалізувати і перевести криптовалюту в правове поле. По-перше, ми наповнюємо бюджет, а, по-друге, більш ефективно відстежуємо незаконні операції з криптовалютою, – розповів голова департаменту.

Законопроект №3637 про віртуальні активи у Верховній Раді зареєстрували ще минулого року, а у грудні його ухвалили у першому читанні. Наприкінці квітня Комітет з питань цифрової трансформації рекомендував Верховній Раді ухвалити цей законопроєкт у другому читанні та за основу.

Популярні новини  Володарям відеокарт NVIDIA доведеться міняти операційну систему

Вкрали 10 млн завдяки шахрайству

Кіберполіція викрила злочинців, які ошукали українців на 10 млн грн використовуючи схему з перевипуском SIM-карт.

Шахраї купували особисті дані мобільних операторів та банків на хакерських форумах у DarkNet та змінювали фінансовий номер користувачів, щоб отримати доступ до їх рахунків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я