Порносайт, який «засвітився» у шкільному підручнику, заблокували

100

Правоохоронці заблокували порносайт, посилання на який було у підручнику з української мови. Як передає Укрінформ, про це повідомив автор підручника Олександр Авраменко у Фейсбуці.

«Проблему з посиланням на порносайт вирішено: його вже заблоковано», – написав він.

Авраменко висловив вдячність за допомогу у вирішенні проблеми заступникові міністра внутрішніх справ Антонові Геращенку.

У свою чергу Геращенко заявив, що наступним кроком після блокування цього провокаційного вебсайту «будуть пошуки і, я сподіваюсь, знаходження тих осіб, які задумали і реалізували цю зухвалу провокацію проти української освіти».

Як повідомлялося, у підручнику з української мови для 10-го класу виявили посилання на сайт із порнографією.

Автор цього підручника, виданого у 2018 році, пояснив, що посилання спочатку вело на сайт Новомиргородського району Кіровоградської області, але у вересні 2020 року цей ресурс змінили на порносайт. «І, на жаль, цей новоспечений інтернет-ресурс для дорослих залишив собі назву колишнього сайту Новомиргорода; тільки зараз стало відомо про таку метаморфозу», – сказав Авраменко.

Популярні новини  Працівники Apple відмовляються повертатися в офіси

Авраменко повідомив, що видавництво «Грамота» 17 травня звернулося до кіберполіції з проханням заблокувати порносайт і отримали відповідь, що лист розглянуть упродовж 10 днів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я