У додатку “Дія” з’являться три нові корисні послуги

17 травня під час заходу Diia Summit 2.0 нашим громадянам презентують оновлення

Популярна українська платформа “Дія” продовжує далі впевнено крокувати шляхом цифрової трансформації. Зовсім скоро громадянам не потрібно буде носити із собою деякі важливі документи.

Нововведення будуть стосуватися зміни міста реєстрації,  електронного підпису та автоматичної реєстрації ФОП. Тепер більш детальніше.

У разі зміни місця реєстрації, особі варто лише зробити кілька кліків у додатку, заповнивши заяву й отримавши онлайн-підтвердження від власника житла. Прямо  зараз до пілотного проєкту приєдналися ряд великих міст, серед яких  Київ, Харків, Вінниця, Луцьк, Рівне.  Протягом 2021 року в  планах охопити всю країну.  Зовсім нещодавно у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який на рівні держави закріпить декларативну прописку. Таким чином, людям більше не потрібно буде ходити у військкомат або ЦНАП з документами на житло.

У разі потреби підпису, особа може отримати унікальний, зручний і найголовніше —захищений підпис. Це полегшить отримання всіх послуг через екран смартфону.  Для цього необхідно пройти перевірку за програмою розпізнавання FaceID, яка порівняє Вашу світлину з Демографічним реєстром і згодом згенерує електронний підпис.

У разі потреби автоматичної реєстрації ФОПособі потрібно заповнити онлайн-форму, витративши всього лише 2 хвилини. Минулого літа це займало в 5 разів більше часу. За рік функціонування зареєстрували свій бізнес 50% (124 687 осіб) онлайн, відкрили 246 тисяч ФОПІВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я